Fikir Banka

blank – 298 – Visits

  1. Details
  2. Reviews
  3. Contact
  4. News
  5. Video
  6. Slides
  7. Buy
Screenshot of www.fikirbanka.com.tr

FikirBanka Nedir?

FikirBanka, 2017 şubat ayında Tolga Levent tarafından kuruldu. Başta girişimcilik olmak üzere network marketing ve para kazanma gibi konular işleyen FikirBanka, okuyucularına birçok alanda fikirler vermektedir. Yayın hayatına başladığı ilk aylarda bayilik veren firmalar üzerine yazılar paylaşan FikirBanka, sektörün merkezi haline gelerek bayilik almak isteyenlerle işletme sahiplerini bir araya getirdi. İş kurmak isteyen, işini büyütmek ve işletmesine bayi bulmak isteyenlerin sıklıkla ziyaret ettiği FikirBanka her bütçeye uygun iş fikirleri barındırıyor.

Neden FikirBanka?

FikirBanka girişimci ruhuna sahip her bireye hayallerindeki işi kurma fırsatı sunuyor. Sistem içerisinde sadece bayilik veren firmalar yer almıyor. Kendisine iş kurmak veya dükkan açmak isteyen kişilere de yeteneklerine göre ve bütçelerine göre çözümler sunarak ne tür işletmeler açabileceği hakkında bilgiler veriyor. Bulunduğunuz şehir ve lokasyonda daha önce kurulmamış bir işletme fikrini FikirBanka üzerinden öğrenerek hayata geçirebilir, düzenli gelirler elde edebilirsiniz. Platform hatta belirli bir birikime sahip kişilere hazır iş planı örnekleri de sunarak anahtar teslim işletmelerin nasıl kurulacağı hakkında bilgiler de vermektedir.

FikirBanka İş Ortaklığı

Açıldığı günden bu yana büyük başarılara imza atan FikirBanka projesi, bugüne kadar olan süreçte büyük ilerlemeler kaydetti. Çağın modern gelir sistemlerinden birisi olan network marketing sektöründen de yayınlar yapan FikirBanka, takipçilerine pasif gelir elde etmenin sırlarını paylaşıyor. Son yıllarda birçok kişi kısa süre içerisinde network marketing ile yüksek kazançlar elde ettiğini söyler. Bunun nasıl ve ne şekilde olduğunun sırrı bu platform içerisinde yer alıyor. Platformun girişimcilik forumu bölümünde diğer takipçiler ile tartışabilir, gelir modelleri üzerine neler yaptıklarını öğrenebilirsiniz.

Rating (average)
Business Website Address
Demo or Trial Page URL
Service Category
Business Phone Number
Specialization
Core Differentiators / Value Proposition
Bizoforce Score (Beta)
Freebies, Promotions etc.